לקבלת מידע: 03-9214469

איך למתג נכון את העסק?

פורסם בתאריך 28/09/2014

מיתוג נכון של העסק בתערוכות מקצועיות יעשה את ההבדל בין עסק  שמותיר רושם סתמי לכזה שנחרט בזיכרונם של המתעניינים בו, שבולט על פני העסקים המציגים במתקני התצוגה הסמוכים לו, ובמיוחד כזה המשדר את הרושם המתאים לעיסוקו וללקוחותיו. אין ספק שמיתוג העסק באמצעות מתקני תצוגה, דוכני תצוגה ואביזרים בתערוכות הוא מלאכת אמנות. עוד על מיתוג העסק בתערוכות במאמר שלפניכם

תערוכות מקצועיות – בליל של מידע

המאפיין הראשי של תערוכות מקצועיות הוא על פי רוב היקף העסקים בשוק המגיע להשתתף בתערוכה. כאשר מדובר בתערוכה או כנס חשובים בתחום – ניראה כמות גדולה של אנשי מקצוע המעוניינים להיות בין המבקרים בכנס וזו ההזדמנות לחשוף בפניהם מידע אודות העסק שלכם.

כך יוצא, שאלה המתבלטים על פני האחרים זוכים לחשיפה רבה יותר. אלה שבחרו "לסמוך על הקסם האישי שלהם", בדרך כלל מפעילים את קסמם רק על המבקרים שכבר התקרבו לאזור שלהם, וכך מפספסים את כל אלה שלא זיהו ונמשכו אל הביתן שלהם מרחוק.

בולט זה הכי, אחי

על מנת להשיג כמות של מתעניינים, נוכחות מתקני התצוגה של העסק חייבת להיות יוצאת דופן. זאת ניתן להשיג באמצעות עיצוב מקצועי של דוכני התצוגה שלכם כמו גם של כל אביזר שיווקי אחר (כמו שלטים, עזרי פרסום, הדפסים על בלונים, וכל דבר אחר).
בסופו של יום, כנראה שהצלחת העיצוב של מתקני התצוגה שלכם תיקבע על פי שני מרכיבים:

  • הראשון הוא בולטות המתקנים שלכם, השונות שלהם בנוף הכללי בין שאר מתקני התצוגה ו"קפיצת" המסר השיווקי לעין המתבונן.
  • השני הוא, התאמת המסר הוויזואלי למסר השיווקי של העסק ולתכני העיסוק שלכם.
    כלומר, מיתוג קופץ לעין אבל שגוי של מתקני התצוגה שלכם כנראה לא "יעשה את העבודה", יש צורך למתג את כל מתקני התצוגה באופן שהוא מחד בולט לעין, ומאידך משרה את האווירה המתאימה לסוג העבודה והעיסוק ולמיתוג הכללי של העסק.

להיות ראשון זה מחייב!

אין נכון יותר מעיצוב קפדני ורציני של מתקני ודוכני תצוגה, כזה הנעשה עם המון תשומת לב לפרטים – גדולים וקטנים כאחד. חשוב לבחור מעצב שמתכנן ומקים מתקנים יפים, מושכים, מתאימים למיתוג הכללי של העסק, וגם מיוחדים. שיודע להמליץ על שיטות הכנה ועיצוב של מתקני תצוגה שיבלטו במיוחד.
חשוב לזכור שתפקיד המיתוג של מתקני התצוגה הוא להביא לקוחות פוטנציאליים ומתעניינים אל מתקני התצוגה שלכם. זאת על מנת להשיג תמורה מלאה מההשתתפות בכל אירוע רב משתתפים כגון כנס, תערוכה או תחרות. חשוב לא פחות לדעת לנצל כל פניה ולהציג בפני המתעניינים את העסק בצורה מקיפה, משכנעת ושיווקית. ייתכן שזה אומר לדאוג למסכים איכותיים עליהם תקרינו מצגת או סרטון וידאו שיווקי חדש. ייתכן שזה אומר לקחת איתכם את אנשי השיווק המובילים של העסק על מנת להציג ולהמחיש פנים אל פנים ובאופן אישי את פעילותכם.

אז לסיכום, יש השקעות שלא כדאי להימנע מהן

השקעה במיתוג נכון לעסק שלכם לקראת תצוגה היא השקעה שצפויה להחזיר את עצמה. על ידי מיתוג ועיצוב נכון של מתקני ודוכני התצוגה תוכלו למשוך אל דוכן התצוגה שלכם מתעניינים רבים יותר, כאלה שכבר יגיעו כשיש להם התרשמות כללית על העסק, רושם הנובע בפירוש מהמיתוג שבחרתם מעל אביזרי הפרסום בתצוגה. התייחסות נאותה למבקרים בדוכן שלכם "תסגור את העסק", ועשויה להפוך אחוזים ניכרים מהמבקרים בביתן ללקוחותיכם.

צור קשר

שנקר 13 קרית אריה פתח תקווה | טלפון: 03-9214469