לקבלת מידע: 03-9214469

איך לפרסם נכון את העסק?

פורסם בתאריך 28/12/2014

יש דרכים רבות ומגוונות לפרסום העסק. ניצול דרכים יצירתיות ומיצוי הזדמנויות שונות לפרסום העסק מאפשר להשיג לקוחות בכל מקום ובכל זמן. לבד מהחשיבות העצומה של אתר באינטרנט, המהווה מנוע ומנוף שיווקי רב תועלת ועצמה, יש חשיבות ותועלת רבה בשימוש באמצעים חזותיים נוספים.

עסק יכול לפרסם ולמתג עצמו באופנים שונים: הדפסת לוגו על מוצרי דפוס, על גאדג'טים שונים שאותם הוא יכול לחלק לספקים, ללקוחות פוטנציאליים בתערוכות, בכנסים ובירידים, שבהם הוא יכול להיחשף על ידי הצבת דוכני עץ ופרסום שלט מודפס בחזית או בגב, שימוש  בפופ- אפים, בפוסטרים, ברול- אפים, ובמערכת פרסומית קלה לנשיאה, לתפעול, להרכבה ולפירוק.

מוצרי פרסום קטנים כגון מגנטים, מעמדים שולחניים, מעמדים לטלפונים, פנסים, דיסק און קי, מגנטים ומוצרים קטנים נוספים הם אמצעי פרסומי מצוין כשהם ממותגים בלוגו של העסק ובצבעיו.

שימוש מושכל במתקני תצוגה, בקירות תצוגה, במתנפחים, במדבקות, בהפקות דפוס מושקעות\ בדלפקים ובמוצרים משלימים יחד עם חלוקת מוצרי קד"מ, אתר אינטרנט וכל אלמנט שיווקי יצירתי ומקורי שניתן להעלותו על הדעת מגבירים את חשיפת העסק וממילא את הפוטנציאל השיווקי שלו.

דוכני עץ אטרקטיביים ואפקטיביים

מחקרים שונים מוכיחים כי חלק הארי של הצרכנים מקבל החלטות על קניית מוצר או שירות בעמדות המכירה שבהן הם מוצגים ומוצעים. מכאן נובעת חשיבות הצבתם של דוכני עץ איכותיים שבהם ניתן לחשוף ולהציג את העסק ולהפוך את הדוכן עצמו לפלטפורמה שיווקית על ידי הדפסת לוגו של החברה ומידע בסיסי על אודותיה.

על מנת למקסם את התועלת של מוצרי פרסום, ראוי לעשות בהם שימוש מושכל ואפקטיבי בכל מקום שבו עשוי להתקבץ קהל רב ההופך, בעצם נוכחותו, לקהל יעד. על מנת למצות את הפוטנציאל השיווקי של הדוכנים רצוי לשכור את שירותיה של חברה המעסיקה אנשי מקצוע בתחום הנגרות לבניית דוכן יציב ועמיד, למומחים בתחום התכנון והעיצוב שיספקו לכם ערך יסוד וערך מוסף גם יחד.

שלחו לחמכם

במידה שהתקציב מאפשר, ודאי עשוי להועיל פרסום חוצות, פרסום על גבי רכבים, פרסום על גבי חלונות בית העסק (אשר ספקים, לקוחות, אורחים ואנשים רבים שפוקדים אותו ייחשפו לפרסום) וניצול כל הזדמנות לפרסום באמצעי התקשורת השונים- רדיו, עיתונות מודפסת, פרסום ממומן באינטרנט, בטלוויזיה ועוד.

עם זאת, מגבלת תקציב מחייבת שימש מושכל במשאבים הקיימים שפירושם- ייעודם למקומות היותר אפקטיביים והיותר אטרקטיביים. יועץ שיווק ופרסום ודאי עשוי לסייע לכם להשתמש באופן ממוקד, מידתי ואפקטיבי במשאבים העומדים לרשותכם.

השפעתו של פרסום נכון על העסק עשויה להיות רבה ואף מכרעת. במקום ובזמן שבו גורמים רבים מתחרים על הזמן ועל הכסף שלנו, הלקוחות הפוטנציאליים, עשוי להיות יתרון יחסי בלתי מבוטל למי שישכילו לשכלל את אמצעי הפרסום ואופני השימוש בהם ובכך יגדילו לאין שיעור את מספר האנשים שייחשפו אליהם.

צור קשר

שנקר 13 קרית אריה פתח תקווה | טלפון: 03-9214469