לקבלת מידע: 03-9214469

היצע פתרונות האריזה בשוק

פורסם בתאריך 24/06/2014

כמעט כל מוצר צריך אריזה ומשום שהאריזה תהיה הדבר הראשון שהלקוח רואה, יש חשיבות לסוג האריזה, לאיכות שלה, למראה שלה  ולאפשרויות שחומר הגלם ממנו היא עשויה מציע. כיום קיים מגוון רחב של פתרונות אריזה בשוק ומומלץ לבחור את מה שמתאים למוצר ולמאפייניו.

אריזה בצלופן – נוח, זול ויוקרתי

אין הרבה מוצרים שהיוקרתיות שלהם עולה בקנה אחד עם העלויות הנמוכות שלהם, אבל כזה הוא נייר הצלופן, שנחשב לאחד החומרים הפופולאריים ביותר עבור פתרונות אריזה מכל הסוגים. הצלופן שהומצא בתחילת המאה ה-20 מיוצר כיום בקלות ונמכר בעליות נמוכות מאוד מה שהופך אותו למבוקש במשק. הצלופן ניחן בשתי תכונות עיקריות – השקיפות שלו והרכבו הכימי.

  • שקיפות – שקיפות הצלופן מאפשרת לו להיות חומר פופולארי לאריזה של מוצרים מבחינה שיווקית. האסתטיות של האריזה השקופה מאפשרת ללקוח לראות את המוצר לקבל גישה ישירה אליו. הדבר נחשב לאיכותי ויוקרתי וכן מאפשר להשתמש באריזה ככלי שיווקי נוסף. כמו כן, בגלל שהצלופן שקוף ניתן לצבוע אותו בצבעים לפי בחירה וכן להטמיע עליו הדפסים, תוכן, לוגו ועוד.
  • הרכב כימי – הצלופן ידוע בכך שהוא אינו אטום ולכן מאפשר כניסת לחות אל המוצר ובו בעת את ההתנדפות שלה. התכונה הזו מאוד מתאימה לאריזה של מוצרי מזון ולכן תעשיית המזון משתמשת הרבה בנייר צלופן לאריזה. עם זאת, הוא אטום לחומרים מזיקים אחרים ולמרות שהוא שקוף ונראה עדין, הוא חומר חזק מאוד ששומר על המוצר בצורה הטובה ביותר.

אריזה בואקום – אטימות וטריות

האריזה בואקום מתאימה במיוחד למוצרים שצריכים להישאר טריים כמו מוצרי מזון. באמצעות שיטת הואקום כל האוויר יוצא מן האריזה, מהמש מאפשר אטימה הרמטית שמגינה על המוצר ממזיקים חיצוניים. היתרונות של אריזה בואקום הם רבים ונעוצים בהוצאה המוחלטת של האוויר מהמוצר. באמצעות זאת נמנע מגע של חמצן עם המוצר, מה שמעכב תהליכי חמצון וכך שומר על מוצרי מזון למשל, טריים וטעימים לאורך זמן רב.

כמו כן, האריזה בואקום מונעת מגע עם אבק או לחות שגם יכולים להזיק למוצר. הואקום ידוע ביכולת שלו להפחית את נפח האריזה, מה שיכול להיות מאוד משתלם לנשיאה של המוצר וכן להפחתת עלויות הנוגעות למשקל המוצר והאריזה שלו. בנוסף, שומרת אריזת הואקום על שלמותו של המוצר ועל תוכנו ומלבד מוצרי המזון מתאימה לעטיפה של בדים, כריות וכדומה.

אריזה בנייר – אופנתיות וידידותיות לסביבה

אריזות הנייר אמנם לא משמשות עבור מוצרי מזון וקוסמטיקה ומרבית האנשים מכירים אותן בתור אריזה למתנות אך אריזות הנייר מצטיינות במיוחד כאשר הן מגיעות בתור שקיות נייר, מה שגם הופך את האריזה למדליקה ומקורית וגם יותר ידידותית לסביבה, משום שניתן למחזר אותה. שקיות הנייר הן עבות ואיכותיות וניתן לשמור אותן בשימוש לזמן רב. הן מעניקות שיק אופנתי למי שנושא אותן וכן מפארות את המוצר ואת היוקרתיות שבו.

צור קשר

שנקר 13 קרית אריה פתח תקווה | טלפון: 03-9214469