לקבלת מידע: 03-9214469

הקשר שבין עיצוב ומיתוג

פורסם בתאריך 09/02/2014

בראשית ההקמה של חברה או עסק חדש, אחד השירותים החשובים ביותר שעל העסק להיעזר בהם הוא שירות המיתוג. מיתוג כולל בתוכו עיצוב לוגו על פי האופי של חברה, הרוח שלה והמסר שברצונה להעביר ללקוח. בנוסף, מיתוג כולל את בחינת אפיקי השיווק המתאימים ביותר בהתאם למטרות שהוצבו וכמו כן במסגרת מיתוג גם נבחנות המטרות הללו על מנת לבנות אסטרטגיית מיתוג שתואמת להן. מיתוג של עסק או חברה כולל גם הגדרת קהלי יעד אליהם העסק והתאמת המיתוג במיוחד לקהל יעד זה. כל עסק ודגשי המיתוג שלו אך באופן כללי ניתן לומר כי מיתוג אחראי על יצירת קו אחיד לנראות של העסק ולשפה שהוא מדבר בה, למה שהוא משדר ולרושם שהוא מעוניין להשיג באמצעות כל אלו.

מה מייחד מיתוג אירועים

אם אתם עומדים לערוך אירוע עסקי, אירוע קידום מכירות, תערוכה מקצועית או אירוע השקה, אתם חייבים להיעזר בשירות מיתוג אירועים, מדוע? מכיוון שמיתוג אירועים יהפוך את האירוע לממוקד שיווקית ובאמצעות המיתוג תצליחו להעביר את המסר שאתם מעוניינים בלי לבזבז משאבים יקרים על ניסיון ותהייה. מיתוג אירועים כולל את העיצוב של האירוע בכל הרמות, בין אם זה הדפסת לוגו על הבלונים, עיצוב מתנות ממותגות שיקבלו כל האורחים או בחירת מפיות מעוצבות והדפסת הלוגו על גביהן. מיתוג האירוע יכלול למעשה את תוכנית הפעולה שעל פיה יתנהל האירוע מהפתיחה שלו ועד סיומו. מי שעוסק בתחום מיתוג אירועים יסייע לכם להתאים את כל הפרמטרים הקטנים ביותר שיכללו באירוע שאפילו לא חשבתם עליהם.

מה מייחד מיתוג חנויות

מיתוג חנויות כולל את בחירת העיצוב, את סגנון עיצוב חלון הראווה בהתאם למסר שהחברה מעוניינת להבעיר ובחירת הסלוגנים המתאימים ללוגו ולמוצרי החנות כמו שקיות, על פי קהל היעד של המוצרים המשווקים בחנות.
מיתוג חנויות כולל גם את הלבוש וההופעה של העובדים וגם בחירת הסגנון של שירות הלקוחות שינתן ללקוחות החנות. באמצעות מיתוג נכון החנות תפעל על פי הקונספט השיווקי וכל הרכיבים שבה יתאימו לקונספט הזה ויתאימו להיבט הוויזואלי. בין אם זה בחירת צורת המדפים, התאמת הדרך שבה יוצגו כל המוצרים שבחנות או עיצוב שלטי הפרסום, כל זה נחשב היום לחלק מהמיתוג והמיקוד העיקרי הוא כמובן על נושא העיצוב והנראות.

מדוע מיתוג ועיצוב כה חשובים לכל עסק

התחרות על כל לקוח גדולה מאוד היום ועל מנת להתבלט בכל תחום שהוא, חשוב לגבש קונספט ייחודי שידגיש את הייחודיות של העסק שבתורה גם תעודד את קהל היעד שלו לפנות לעסק. על מנת שכל הרכיבים של העסק וביניהם השפה והנראות שלו יתאימו לקונספט שיווקי שנבחר, נדרש מיתוג נכון. ללא מיתוג תהיה חסרה לעסק אחידות וזו תהיה טעות חמורה מכיוון שהצרכן המנוסה שם לב לפרטים הקטנים ביותר ופונה רק לעסקים שמדברים עליו מבחינת המיתוג שלהם.

צור קשר

שנקר 13 קרית אריה פתח תקווה | טלפון: 03-9214469