לקבלת מידע: 03-9214469

חשיבות מוצרי קד”מ לשיווק העסק

פורסם בתאריך 12/03/2014

אחד האתגרים הגדולים ביותר לכל בעל עסק הוא מציאת דרכים יצירתיות ויעילות לשיווק העסק שלו. לא משנה מה המוצר או השירות שהעסק שלך נותן, בחירת המהלכים השיווקיים יכולה להיות גורם מכריע בהצלחה שלך, ורעיון טוב שלא משווק בצורה הנכונה עלול להישאר בדיוק מה שהיה בתחילה – פשוט רעיון טוב.

הבנה של חשיבות השיווק בעסק, שיווק חכם שנעשה בשלב הנכון של ההתגלגלות וההתפתחות העסקית, היא קריטית להצלחה של העסק שלך, והזמן הנכון משתנה מעת לעת, כך שהאצבע שלך צריכה להיות על הדופק. שינויי העונות, הטרנדים המתחלפים, שינויים טכנולוגיים וכיו"ב, כל אלו גורמים מכריעים אשר ניתן להסתמך עליהם לצורך בחירה מושכלת במוצר קידום המכירות הנכון ביותר.

שיווק באמצעות מוצר קד"מ – צעדים ראשונים:

השלב הראשון הוא הבנת מטרת השיווק, שכן "שיווק" היא מילה המתארת קשת רחבה של אפשרויות. כאשר מטרת השיווק ידועה (והיא לא תמיד מכוונת ישירות להעלאת המכירות בעסק!), ניתן להתחיל להעמיק את המחשבה על המיתוג אליו אתם מכוונים, כי מחשבה עסקית בריאה חושבת לטווח ארוך. כשהמיתוג ברור, אפשר לגשת להכנת מערך תמיכה בשיווק, מתוך ההכרה בחשיבות השלמת השיווק באמצעות מוקד שירות טלמיטינג או שירותים משלימים אחרים.

מתוך הרשימה של המטרות, המיתוג, ואפשרויות התמיכה צומחת אסטרטגיה חכמה שמשרתת את העסק בצורה האידיאלית, ומכאן הבחירה הופכת קלה יותר. התהליך נשמע ארוך, אך ניתן לבצעו לרוב ביעילות ובמהירות, בייחוד כאשר מאחוריכם ניסיון של מספר השקות מוצר או שירות, צוות עם ראש פתוח ויצירתי, או ייעוץ מקצועי בתחום שיווק באמצעות מוצרי קד"מ.

איך בוחרים את המוצר הנכון?

המוצר הנכון הוא מוצר אשר עונה על הקריטריונים אשר נקבעו במהלך יצירת התוכנית השיווקית, או המהלך השיווקי כולו. ניתן להיעזר באפשרויות הבאות לצורך בחירה מוצלחת:
1. מוצר מקורי – התופעה המוכרת כ"אפקט הוואו" היא כלי שיווקי מעולה, ומתבססת על הרעיון כי שיווק טוב משאיר חותם עז בתודעת הלקוחות הפוטנציאלים. כשאתם בוחרים במוצר מפתיע, אתם מקשרים בין תחושת הפתעה והתלהבות לבין המותג שלכם, מה שהופך את השיווק לאיכותי ביותר. זכרו כי לעיתים גם מוצר "רגיל" למדי יכול להיות מקורי בתוך קונוטציה זו או אחרת.

2. מוצר שימושי – השימוש במוצר שימושי מאוד לצורך שיווק נשען על העובדה כי מסר צריך לעבור הרבה פעמים כדי להיצרב בתודעה של הלקוח. אם השם של העסק שלך מתנוסס על כלי שימושי אשר מופיע שוב ושוב לנגד עיני הלקוח, זה מעלה את הסיכוי כי הוא יחשוב על העסק שלך קודם, כאשר יהיה לו צורך במוצר או בשירות אשר אתה נותן.

3. מוצר עם ערך מוסף לשיווק – כאן מדובר במהלך יצירתי, בו המוצר אותו אתה נותן מעודד ואף מייצר אינטראקציה עם בית העסק. שיווק חכם מסוג זה יוצר עניין רב, והוא המאתגר ביותר, המהנה ביותר, וככל הנראה היעיל ביותר, והוא הכי זמין בעזרת שימוש בקד"מ.

צור קשר

שנקר 13 קרית אריה פתח תקווה | טלפון: 03-9214469