לקבלת מידע: 03-9214469

יתרונות מתקני התצוגה במיתוג

פורסם בתאריך 20/03/2014

מיתוג הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בשיווק המוצרים או החברות מכיוון שהוא משפיע על יצירת תדמית בעיניי הלקוח. מיתוג אחראי גם על יצירת הרושם הראשוני וביכולתו לעודד את הצרכן לבצע רכישה או לפנות לחברה. על מנת לעשות את המיתוג הנכון, אנשי שיווק עמלים קשה על בחירת הפרמטרים הנכונים שיבטאו את השקפת העולם של החברה אשר עומדת מאחורי המוצר ועל מנת להבליט את היתרונות של המוצר הספציפי על פני המתחרים שלו בשוק. תחרות מהווה את אחת הסיבות העיקריות לחשיבותו של המיתוג ולהצלחתו לשם קידום המוצר, השירות או החברה. כאשר כל אלו מוצגים בתערוכות, כנסים או אירועים עסקיים, למתקני התצוגה יש חשיבות רבה בהצלחתו של המיתוג.

אילו מתקני תצוגה קיימים

מתקני תצוגה כאמור הם אביזרי חובה וחשיבותם רבה במיוחד בכנסים ובתערוכות. חברות אשר מייצרות היום מתקני תצוגהבהזמנה מאפשרות לבחור בין שלל עיצובים, כאשר המטרה היא לאפשר לחברה שמשקיעה משאבים ניכרים במיתוג, למצות את מלוא הפוטנציאל של המתקן כדי להציג את מוצריה בצורה ייצוגית. ישנם מתקנים עומדים שמציגים את המוצרים בעמידה וישנם מתקנים המיועדים להצגת המוצרים כשהם שוכבים. ישנם מתקנים מודולאריים שניתן להתאים את הגובה שלהם וישנם מתקנים שמשלבים את העיצוב והמיתוג על ידי כך שהם מזכירים בצורתם את המוצר שהם מציגים או הופכים לחלק אינטגראלי ממנו.

כיצד מתקני תצוגה משרתים את המוצר

מתקני תצוגה משרתים את המוצר על ידי כך שהם מאפשרים להציג אותו באור החיובי ביותר ואולי אף להדגים בקלות את השימוש בו. מתקני תצוגה איכותיים ומותאמים בקפידה ישרתו את המוצר גם בכך שהם יבליטו את הייחודיות שלו וימשכו את תשומת הלב של הסובבים. מתקן נכון שיוצר בהתאמה למוצר, ימשוך ויסקרן את מי שנמצא בתערוכה ויעודד להתקרב על מנת לראות מקרוב מה מוצג בו. מתקני תצוגה אינטגראליים שמשלבים טכנולוגיות חדישות יוצרים סוג של אינטראקציה טכנולוגית עם הלקוח ומעבירים מסר שיווקי חשוב עוד לפני שהלקוח נחשף למוצר המוצג על גבי המתקן.

מדוע חשוב לא לוותר על בחירת מתקני תצוגה נכונים

מתקנים המציגים את המוצרים בתערוכות וכנסים הם חלק בלתי נפרד מהמוצרים המוצגים על גביהם. מתקנים מסוג זה ישרתו את כוונות המיתוג ויהפכו למעשה לחלק ממנו מכיוון שהם ייקחו חלק פעיל בהצגת המוצר וגם יעודדו את הקהל להתעניין בו. אם תציגו את המוצרים על שולחנות תצוגה רגילים ולא מעוצבים, זה יוריד מהרושם וינמיך את כמות האנשים שיתעניינו במוצר שלכם.

 

צור קשר

שנקר 13 קרית אריה פתח תקווה | טלפון: 03-9214469