לקבלת מידע: 03-9214469

כיצד להתאים מוצרי קד”מ לסוג האירוע?

פורסם בתאריך 04/02/2015

מוצרי הקדמ הפכו למוצר זול וחסר חשיבות, לו רק ידעו אנשי המכירות של העסק שלנו להשתמש בהם בחכמה, ויותר מכך, לו רק ידענו את יכולת ייצור הכסף שלהם כאשר מחשבים אותם בחכמה ומוסיפים את אותו טוויסט בעלילה שיביא לחשיפה הנדרשת… רבים מבעלי העסקים אינם מבינים כי מעבר לחשיבות של מוצר קד"מ "מגניב" עומד תחום אפור שרבים וטובים אינם נוגעים בו, תחום הקשר בין אם הישיר ובין אם העקיף בין מוצר הקדמ לבין נושא האירוע.

כיצד נמקסם את תפוקתו של מוצר הקדמ ונהפוך אותו לשותף משפיע על סגנון האירוע שלנו? בתוכן הטיפים הבא, ריכזנו עבורכם את הדרכים הטובות ביותר של מיטב מומחי קידום האירועים ואנשי היח"צ המתקדמים ב תאמינו או לא… מוצרי קד"מ והשפעתם המוצלחת על סוגי וסגנונות האירוע השונים.

 

מיתוס מוצרי הקד"מ וניפוצו – מה בא קודם הקידום או האירוע?

חשוב מאוד להבין כי האירוע ותכנון האירוע והקונספט שלו הם הפרטים החשובים ביותר. יחד עם זאת, מוצרי קד"מ חייבים להשתלב ולבוא לידי ביטוי כחלק מאותו הקונספט של העסק ולכן הם לא יכולים להיות חלק בלתי נפרד מהאירוע. לכן, חשוב מאוד לקשר את מוצר הקד"מ באופן ישיר או באופן עקיף לסגנון האירוע בצורה שתיהיה ברורה אך גם כזאת המעוררת מחשבה. דווקא הדברים הקטנים הם אלה אשר ברבות המקרים גורמים לחשיפה גדולה משמעותית.

 

מוצרי קד"מ לימים פתוחים במוסדות חינוך

אל תזלזלו באירועים פתוחים ובנרשמים גבוליים, חשוב מאוד שתצרו מצב בו כל אחד יוצא עם תזכורת מהיום הפתוח שלכם. השקיעו במוצר הקדם והעניקו לו משמעות, בעיקר כאשר היום הפתוח מתמקד ומתרכז בנושאים ספציפיים. גם מתנות קיטשיות כמו מחזיקי מפתחות או עטים (שעובדים…) עם קיטש יספיקו כדי להעביר את התחושה הלימודית. חשוב מאוד להוסיף למוצר הקד"מ אמירה אישית ואפילו נוסטלגית ומגרה כדי להעלות חיוך או סתם ליצור תחושה פחות קרה ופחות משווקת.

מחזיקי מפתחות של ילקוטים, עטים קטנים, קלמרי ג'ינס מיניאטוריים, מחשבונים מיניאטוריים ופריטים המזכירים את הציוד הלימוד בו היינו משתמשים בשנות השמונים והתשעים של המאה הקודמת יעניקו נוסטלגיה מרעננת ליום הפתוח ולאירוע הקידום.

 

כיצד בוחרים בחכמה מוצרי קד"מ במשלחות מיוחדות מחו"ל?

חשוב מאוד לברור את המשלחות המגיעות ולהתאים את עצמכם לאוכלוסיה המגיעה. התרשמו מהמדינות המיוצגות והתאימו את מוצרי קידום המכירות לאותם עסקנים או משלחות. דווקא אלה ישמחו לקבל כל אביזר הקשור בארץ ויחשבו פעמיים אם להשליך אל הפח הקרוב. יחד עם זאת, רבים משתמשים ברעיון משולב ומשלבים בין המדינות והנציגים האורחים לקונספט של הארץ, מוצר קידום פטריוטי ומכניס אורחים כזה יקבל תשומת לב מרובה ללא קושי.

צור קשר

שנקר 13 קרית אריה פתח תקווה | טלפון: 03-9214469