לקבלת מידע: 03-9214469

כיצד מוצרי פרסום וקד”מ תורמים לקידום העסק?

פורסם בתאריך 27/07/2014

כיצד יוצרים לידים איכותיים באמת? כיצד מושכים לקוחות נאמנים יותר וכיצד יוצרים קבל לקוחות מתעניין ללא מסע שכנועים מפרך? בחברתRS DESIGN מייצרים עבורכם מגוון רחב של פתרונות אישיים ומותאמים לשירותים הפרטניים ולבסיס הלקוחות שלכם.

מוצרי פרסום מקבלים יחס של תחתית שרשרת המזון ולא בצדק. יחס שווה גם מבחינת חברות השירות וגם מבחינת הלקוחות מסיבה ברורה לחלוטין. שהרי איזה לקוח יתייחס ברצינות לחתיכת פלסטיק על מחזיק מפתחות שמציע לו את אחד משירותי החברה? אחת הסיסמאות המרכזיות בחברות המעניקות שירות ומכירה מתייחסת לנושא התועלת, האם אתם רואים בעצמכם כחברה הנותנת תועלת ללקוחותיה בגל שלבי תהליכי המכירה והשירות? ומה הקשר בין זה לבין גאדג'ט עם פנס…?

מיתוג מחדש ללא השקעה כבדת משקל

מעוניינים לרענן את אחד המוצרים שלכם? רוצים ליצור רעיון חדש מבלי להשקיע סכומי כסף גדולים? היום זה הרבה יותר פשוט מבעבר. כל שאתם צריכים היא תוספת קטנה של מחשבה ויצירתיות אשר תספק נקודה למחשבה ו"באז". ה"באז", יכול לבוא לידי ביטוי תוך חשיבה על אחד ממוצרי הדגל שלכם, כמו המשרה הנפוץ, המוצר הטכנולוגי, חטיף/מוצר המזון הנפוץ ביותר שלכם או זה שברצונכם לדחוף ולרענן. צירוף מוצר פרסום כחלק מהאלמנט השיווקי יתרום לדחיפת המיתוג באופן משמעותי גם אם מבחינתם מדובר בתוספת בעלת חזות מזערית.

קידום העסק במרכז קניות – לכם זה עולה שקל להם זה שווה המון

חשוב מאוד להבין את פסיכולוגית הלקוח במקרים הללו. לקוח שהיה רגיל לקבל את המוצר כמות שהוא עם הפריט/המוצר שמכילה האריזה מבחין בתוספת בלתי מוכרת אשר ניתנת לו רק בגלל שהוא מספיק "נועז" כדי לנסות משהו חדש – וזוהי אופציה אחת בלבד מכלל האפשרויות בהן ניתן לעשות שימוש כחלק מהשימוש במוצרי קד"מ ופרסום.

חשוב להשקיע באיכות המוצר כדי ליצור תחושה של המשכיות. זכרו שבין הלקוחות הטובים ביותר שלכם הם ילדים ונוער, אשר במקרים לא מעטים משפיעים על תהליך הקנייה של ההורים הצמדות אל הקהל הצעיר הזה והשתלבות בפס השיווקי יעזרו לכם לקדם את העסק ו/או המוצר באופן משמעותי עוד יותר- דברו אל הילדים והנוער זה יהפוך את תהליך קידום המכירות שלכם לקל ובועט יותר..

החגים מקשים עליכם? כיצד מתמודדים עם תופעת "אחוריי החגים"?

מכירים את התחושה הזאת, בה אתם מתהלכים לכם בסופר ומבחינים בפריט שבדיוק עכשיו הייתם זקוקים לו? מי אינו מכיר? הכל קופץ לעיניים ורשימת הקניות שכללה רק לחם, חלב ושמן זית הופכת לעגלה העולה על גדותיה. זאת חשיבה קצת פחות חברתית, אבל הנתח מהעגלה הזאת יכול להיות גם שלכם. הפיכת המוצר שלכם לאחד הפריטים אשר קופצים מול עיניו של הלקוח בדיוק בזמן הנכון ניתנים באמצעות השילוב הנכון של מוצר הפרסום הנכון. צירוף של בקבוק בודד/מימייה/ספל/מפת שולחן/מצקת מרק קטנה וכדומה, הם בין המוצרים הנדרשים ביותר בכל עת, רכישת מוצר בזכות מוצר הפרסום המצורף אליו הוא בין ההתנהגויות הצרכניות השכיחות ביותר .

חברתנו מתאימה את המוצרים ומוצרי הפרסום המותאמים לכל מוצר/שירות וחברה בהתאם לצרכים, התקציבים ומגזרים ממוקדים.

צור קשר

שנקר 13 קרית אריה פתח תקווה | טלפון: 03-9214469