לקבלת מידע: 03-9214469

מוצרי קידום מכירות כחלק מאסטרטגיה שיווקית לקידום העסק

פורסם בתאריך 12/03/2015

כל עסק מעוניין לגדול ולהתרחב, להגדיל את מאגר הלקוחות שלו, וכמובן את מחזור המכירות שלו. עולם השיווק מספק למנהלי העסק ולאנשי השיווק בו את הכלים הנכונים ליצירת ההתקדמות המבוקשת, כל עוד הצעדים הנכונים מתבצעים לאחר תהליך נכון של חשיבה שיווקית מדוקדקת. בנייתה של אסטרטגיה שיווקית לקידום מכירות יכולה לכלול צעדים רבים בתחום השיווק, ביניהם שימוש במוצרי קידום מכירות במטרה לקדם את העסק.

 

בניית אסטרטגיה שיווקית לקידום מכירות

לפני כל פעולה שיווקית שנבצע, יש צורך מהותי בבניה של אסטרטגיה שיווקית נכונה ומקצועית לקידום המכירות של העסק. סט הפעולות המתבצעות במסגרת החשיבה האסטרטגית הוא עניין לאנשי מקצוע בלבד, שמבינים את קהל היעד, את המוצר או השירות ואת הדרך הנכונה ביותר לחבר בין השניים. בחלק מן המקרים, הם יבחרו במוצרי קידום מכירות כאחד הצעדים או כצעד הנכון והחכם ביותר לקידום של העסק במונחי הגדלת מאגר לקוחות והיקף המכירות של העסק.

 

מוצרי קידום מכירות שכולנו מכירים

שואלים את עצמכם מה זה בעצם מוצרי קידום מכירות? ובכן השם אולי מפוצץ אבל הטריק מוכר וידוע. כולנו מכירים את כל אותם עטים עם הדפסה של סניף הבנק שלנו, כוסות וספלים עם תמונות או הקדשות מחברת הביטוח שלנו או אפילו מחברות ויומנים שאנו מקבלים מהספקים האהובים עלינו. כל אלו הם מוצרי קידום מכירות, מוצרים שכולנו משתמשים בהם בחיי היום יום (לוח שנה, עט, ספל ועוד) עליהם נמצא הדפסה של הלוגו, המוטו והפרטים ליצירת הקשר של החברה המנפיקה את המוצרים הללו. גם אם המוצרים הללו אף פעם לא גרמו לכם להרים טלפון לספק שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שלראות את אותה הכתובת והתמונה מול הפנים בכל יום בהחלט עושה שינוי במחשבה.

 

מוצרי קידום מכירות שאפילו לא חשבנו עליהם

כמו בכל היבט אחר בעולם השיווק, מקוריות ומחשבה שוברת שגרה הם שם המשחק. גם בבחירת מוצרי קידום המכירות כחלק מתהליך של בניית אסטרטגיה שיווקית לקידום העסק שלנו, נצטרך לחשוב מחוץ לקופסה, ולבחור במוצרים שונים שעוד לא ראינו על מדפי קידום המכירות. במידה ונצליח לגוון ולהגיע בצורה ממוקדת יותר אל הלקוחות שלנו, ההצלחה כבר בחצי הדרך אלינו. הרי המרכיב העיקרי בשיווק הוא השפעה על קהל היעד שלנו, אותה ניתן להשיג בדרכים רבות, ואיזה דרך תהיה טובה יותר ממתנה שימושית שלמעשה מהווה פרסומת חיה ונושמת, באופן יומיומי עבור בית העסק שלנו?

צור קשר

שנקר 13 קרית אריה פתח תקווה | טלפון: 03-9214469