לקבלת מידע: 03-9214469

מיתוג באמצעות מתקני תצוגה

פורסם בתאריך 10/07/2014

את עולם המיתוג ניתן להשוות להכנת תבשיל מסובך: שניהם מורכבים מעשרות מרכיבים קטנים, שביצוע טעות בכל אחד מהם, עלול לפגוע בתוצאה הסופית. אחד מאותם פרטים בתחום המיתוג הוא אופן הצגת המוצר, כאשר בשנים האחרונות יותר מנהלים ואנשי שיווק מבינים את חשיבות מתקני התצוגה בהצגת שירותיהם ומוצריהם.

ככלל, מיתוג מוגדר כסדרת פעולות שמטרתן – הקניית רגשות חיוביים של קהל הצרכנים כלפי המוצר או השירות אותו מציעה החברה. כאשר מדברים על מיתוג באמצעות מתקני תצוגה, הכוונה היא לכל רהיט או אלמנט עליו ניתן להציג את המוצר המדובר. דוגמאות בולטות למתקני תצוגה הן קרוסלות תצוגה, שולחנות מדורגים, סטנדים עם או בלי זרועות, מתקני זרועות, בסטות רשת, קוביות, פירמידות תצוגה ועוד.

התאמת מתקן התצוגה חייבת להיות, בראש ובראשונה, מתאימה למוצר אותו אתם מנסים למתג. הרי ברור שנעלי נשים לא יוצגו באותו האופן כמו, למשל, צעצועים לילדים. יותר מכך, נעלי נשים יוקרתיות יוצגו אחרת מנעליים לפשוטות הפונות לקהל יעד אחר. וזו הנקודה השנייה החשובה – התאמה לקהל היעד. מאפייני מתקן התצוגה – צורה, צבע, חומרים, אפילו גובה המתקן (לדוגמא: מוצרים לילדים יוצגו לרוב בגובה נמוך) חייבים להתאים לקהל היעד לאותו המוצר. לעניין זה חשיבות מכרעת ביצירת מיתוגמוצלח. נקודה חשובה נוספת בתהליך מיתוג באמצעות מתקני תצוגה, ואשר רלוונטית לכל מוצר, חברה או מתקן תצוגה הוא החזות הכללית של המתקן. עליו להיות אסתטי ומרשים, נקי ומטופח, וכלל לא משנה גם אם קהל היעד הוא, למשל, פועלי בנייה.

חברות מיתוג רבות עוסקות בהרכבת תכנית מיתוג באמצעות מתקני תצוגה. התייעצו עם שתי חברות לפחות לפני הבחירה, אל תבטלו בשישים את רצונותיכם האישיים, וזכרו כי מתקנים זולים עלולים לעלות ביוקר. אל תשכחו כי ההבדל בין מותג מוצלח לכושל נמצא בפרטים הקטנים, ביניהם ההצגה של המוצר. וזכרו – אופן הצגת המוצר הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר, שיקבעו האם הלקוח יעדיף את המוצר שלכם או את זה של המתחרים שלכם. השקיעו מחשבה ביצירת מתקן תצוגה מתאים וראוי, והעבירו מסר חיובי ונכון לקהל היעד שלכם. בהצלחה!

צור קשר

שנקר 13 קרית אריה פתח תקווה | טלפון: 03-9214469