לקבלת מידע: 03-9214469

מתקני תצוגה ומוצרי קד"מ לכנסים ואירועים – לאירועים בלתי נשכחים

פורסם בתאריך 10/07/2014

יש לכם קו מוצרים חדש ומדהים ואתם מתכוונים להוציא אותו לשוק בעוד כמה חודשים. חשבתם כיצד תחדירו את המוצר שלכם לשוק? מה היא הדרך הטובה ביותר לשיווק אפקטיבי ויעיל של החברה שלך? בעלי עסקים רבים מתמקדים באמצעי שיווק ספציפי מסורתי (כמו פליירים, פרסום במודעה בעיתון וכיו"ב) ושוכחים כי למעשה ישנו עולם שלם של אפשרויות קד"מ ושיווק. אמצעי הקד"מ המקצועיים ביותר הם אלו אשר יבליטו את נוכחות המותג ויגרמו לו לרצות ליהנות מההיצע שלכם.

לא רציונאלי וממש לא בנאלי – מוצרי קד"מ

קניות והוצאות נובעות ממקום רגשי. כל מחשבה לוגית הנולדת בזמן הקנייה, לפני ואחריה – היא רציונליזציה של המצב הרגשי. לפיכך כל מסע שיווקי וכל תהליך מכירתי אינו אלא טרנספורמציה רגשית שעובר הקונה. ככל שהקונה שלכם יעבור חוויה רגשית יותר מעצימה, חיובית, מענגת ומותירה זיכרון חיובי – כך הפעילות השיווקית שלכם תצליח יותר.

מוצרי קד"מ מעוצבים – מיתוג תלת ממדי

תן לדמיון שלך לעוף ואפשר לעצמך לחלום. כיצד היית רוצה לשווק את המותג שלך? אנו מאמינים כי השמיים הם הגבול וכי כל אינטראקציה חווייתית עם הלקוח תרחיב את חדירת המוצר לשוק ותחזק את הקשר הקיים עם לקוחותיך.

נוכחותם הבולטת של מוצרי קד"מ ממותגים

שיווק אפקטיבי ויעיל הוא כזה המתכתב עם צרכי הלקוח, מדבר איתו בגובה העיניים שלו, נותן לו להריח, לחוש, לטעום ולהיות חלק פעיל בתהליך המכירה. מוצרי קד"מ כוללים מגוון עצום של אפשרויותמוצרי קד"מ כוללים מגוון עצום של אפשרויות: שלטים ממותגים לבית העסק שלך, טפטים המכסים את הקיר כולו ונושאים את הלוגו של החברה, קירות תלת ממדיים בעלי לוגו החברה, מתקני פופ אפ לתערוכות, דוכנים נושאי לוגו מעץ או מאלומיניום, מוצרים מתנפחים, מוצרי קד"מ בהתאמה אישית, מתקנים לפרוספקטים בעיצוב סטייליסטי ועוד מגוון עצום של מוצרים ומתקנים!

מוצרי קד"מ בהתאמה אישית – לתת מענה מדויק ללקוחות שלך

השיווק החוויתי הוא המילה האחרונה בתחום וככזה, עליו להתבסס על אסטרטגיית מכירות מפותחת ומבוססת ולהציע ללקוח ערך אמיתי מהקנייה. בתהליך השיווק האולטימטיבי מאופיינים צרכיו של קהל היעד שלכם, תכונות המוצר הייחודיות והערכים שהוא מביא ללקוח. אנו מציעים ללקוחותינו ליהנות מקידום איכותי ומשיווק דינאמי מתוחכם המותאם ישירות לצרכי העסק שלך ולמטרותיו. צרו קשר בכל עת וגלו אפשרויות שלא דמיינתם!

צור קשר

שנקר 13 קרית אריה פתח תקווה | טלפון: 03-9214469